Wiara i Tęcza
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wrocław. Spotkanie lokalnej grupy WiT

7 grudnia / 19:00 - 20:30

Zapraszamy na spotkanie Wrocławskiej grupy WiT – Chcesz porozmawiać, spędzić czas w bezpiecznej przestrzeni pełnej otwartości i akceptacji wiary, orientacji i tożsamości płciowej.

Nasze kolejne spotkanie odbędzie się  7 grudzień 2023 roku (czwartek) o godzinie 19:00.

Nie ważne, czy jesteś z Wrocławia, innego miasta Dolnośląskiego czy Opolskiego – serdecznie Cię zapraszamy! Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich, którzy chcą do nas dołączyć.

Chcielibyśmy, abyś poczuł się swobodnie, dlatego jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat naszych spotkań lub masz jakiekolwiek pytania, śmiało napisz do nas na adres e-mail: wroclaw@wiaraitecza.pl. Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje wątpliwości i podzielić się szczegółami dotyczącymi naszych działań.

Nasze spotkania różnią się od siebie i odbywają się w różnych formach. Mogą to być spotkania dyskusyjne, warsztaty, modlitwa, czy też chwile spędzone na lekturze Pisma Świętego. Organizujemy także spotkania z ciekawymi osobami oraz nieformalne pogaduchy. Najważniejsze jest jednak to, że jesteśmy razem, w atmosferze wzajemnego wsparcia i akceptacji.

Zapraszamy serdecznie – Wrocławska grupa WiT

Szczegóły

Data:
7 grudnia
Godzina:
19:00 - 20:30